Pozvánka na akci KRÁLOVÉ VZDUCHU v AirBaru - čtvrtek 28.5.2015

Zveřejněno 22.5.2015
Sdílet článek

Adrenalin stoupá, velké napětí, neuvěřitelné kousky a triky při kterých se tají dech a samozřejmě krásná letadla a jejich piloti. Jste nadšenci akrobatického létání a rádi byste to viděli? Nebo jste jen zvědaví a hledáte příjemnou zábavu? Ať už jedno nebo druhé nyní máte možnost a to přímo v Olomouci.

Už ve čtvrtek, 28. května 2015 od 17 hodin. Dovolujeme si vás tímto pozvat na jedinečné a nezapomenutelné promítání dokumentu o leteckých akrobatech - Králové vzduchu. Projekce filmu bude probíhat ve stylovém a rekonstruovaném prostředí AirBaru na letišti v Olomouci-Neředíně. Kromě promítání můžete tedy počítat s příjemným posezením a příjemnou zábavou.

A jak se k nám dostanete? Nejlépe tramvají číslo 2,7, autobusem číslo 26 anebo můžete rovnou přijít pěšky. Přidejte se k nám a přijďte se pobavit. Ve čtvrtek 28. května od 17 hodin v olomouckém AirBaru. Nenechte si to ujít.

Těšíme se na vaši návštěvu.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho do světa :)Pozvánka na akci KRÁLOVÉ VZDUCHU v AirBaru - čtvrtek 28.5.2015

doprava na letiště

Letiště leží ve čtvrti Neředín v západní části Olomouce 3,8 kilometru od středu města. Motoristé se k němu dostanou po třídě Míru, která je výpadovkou na Topolany, Ústín a Náměšť na Hané.

GPS souřadnice
N49°35’16” E017°12’39”

Poblíž areálu je konečná tramvajových linek číslo 2 a 7 a autobusové linky číslo 26.

Partneři


www.olomouc.eu ESMEDIA - webdesign Olomouc, eshopy a aplikace na míru

www.oltv.cz www.zzip.cz Autorizovaný eshop adidas www.olomoucky.denik.cz Wellness pobyty, dovolená, zájezdy Olomoucký Business Ples Neo Sport Clinic - ortopedie a sportovní traumatologie v Olomouci Ekonomický software DUNA