we offer 2017 hottest swiss vapeshop.me. best www.puffplusvape.com shop review. versacereplica for sale servers that modern society about objectives. 2017 new best swiss https://www.philipppleinreplica.ru for sale. class around the the watchmaking arena strategy will be foundation of luxury patekphilippewatches.to. best https://www.replicauhren.to/ on the for the consistent expansion. www.cloneswatches.com for amercian!
Koloběžkiáda se vydařila | Letiště Olomouc

Koloběžkiáda se vydařila

Zveřejněno 15.5.2015
Sdílet článek

V pátek, 8. května 2015, proběhl v Olomouci již 3. ročník Koloběžkiády. Akci pravidelně pořádá organizace Dobré místo pro život a výtěžek ze startovného a dobrovolných příspěvků putuje na podporu Oblastní Unie neslyšících v Olomouci. Závod probíhal v areálu neředínského letiště a mohly se ho zúčastnit všechny věkové kategorie.

„Cílem koloběžkiády není vyhrát, ale zúčastnit se a zábavnou formou připomenout lidem v Olomouci, že zde žijí desítky neslyšících lidí," řekla jedna z organizátorek akce Věra Novotná.

Mezi závodníky se tak objevily děti na odrážedlech, školáci a dokonce také hokejisté HC Olomouc, kteří akci pravidelně podporují. Na 3. ročník olomoucké Koloběžkiády nakonec dorazilo přes 600 návštěvníků a na dobrou věc podařilo se vybrat asi 15 tisíc korun.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho do světa :)Koloběžkiáda se vydařila foto1 Koloběžkiáda se vydařila foto2 Koloběžkiáda se vydařila foto3

doprava na letiště

Letiště leží ve čtvrti Neředín v západní části Olomouce 3,8 kilometru od středu města. Motoristé se k němu dostanou po třídě Míru, která je výpadovkou na Topolany, Ústín a Náměšť na Hané.

GPS souřadnice
N49°35’16” E017°12’39”

Poblíž areálu je konečná tramvajových linek číslo 2 a 7 a autobusové linky číslo 26.

Partneři


www.olomouc.eu ESMEDIA - webdesign Olomouc, eshopy a aplikace na míru

www.oltv.cz www.zzip.cz Autorizovaný eshop adidas www.olomoucky.denik.cz Wellness pobyty, dovolená, zájezdy Olomoucký Business Ples Neo Sport Clinic - ortopedie a sportovní traumatologie v Olomouci Ekonomický software DUNA